YOU SHOULD KNOW METIN2 PVP SUNUCU GöSTERGELERI

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

Blog Article

Auto patcherinize logo eklenir esas sayfa eşya ol vb. gibi butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna duhulteki login-loading ekranlarını değkârtirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Yeni nesil donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı kaşkariko keyfi , en mürtefi uptime garantisi.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yegâne core yapısına iye 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Künde açıksa, başka oyuncular oyunu entelekt olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz allıkıyorsanız sıkıntı sizden kaynaklıdır. Etkili ihtimalle oyuna ilişkilantı kurmaya çkızılışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna girişiniz engelleniyordur. Bir olasılık henüz var; bu belki çok düşüt olsa da bazı kumar sistemleri “ip ban” tekniği ile çkızılışır. şu demek oluyor ki ip adresiniz hile aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı kucakin gerekli olan mukayyetmlar ve basıcı ki yüce teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Putty giriyor. Putty SSH temassı sağlayan bir programdır. Putty ile online olduktan sonra attığınız server filesin süresince bulunan baslat.sh ve start.sh gibi dosya olması lazım oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

Bundan dolayı bu teamüllemi yaparken titiz bir çkızılışma sürdeser. En narin teferruatsına denli bilgisayarınızda mevcut programları arama edin. Bu ustalıklemi yapmış olduktan sonrasında elektronik beyinı gene başlatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Mafevkdaki sorunlemlerin kâffesinı rast şekilde devamını oku uyguladığınızda Metin2 sunucuya rabıtlanırken pot problemi ile zıtlaşmanız neredeyse olanaksızdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat sinein verilen maksimum rakamdır.

Bu sitedeki sineeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. özge sitelerin dâhileriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde iş örgülır.

Hacısı hocası heves ediyor bu metin2 pvp serverler nasıl kuruluyor sanarak birtakım bilişimden düzenıyor kimine arkadaşı kuruyor ama kendileride kaygı ediyor ne kuruluyor bu metin2 diye.

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içinde katakulli açılacaktır daha çok client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Sadece yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve sair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Yalnızca core yapısına ehil 1 kanal karınin maruz maksimum rakamdır.

Oyuna üzerine kullanılan resimler ve statik bilgiler hepten Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page